להזמנת מונית לנסיעה

תשאירו פרטים ונגיע במהרה!


  מוניות לנתב"ג

  צי המוניות הגדול בישראל

  הזמנת מונית ספיישל מכל נקודה במדינת ישראל לנתב"ג.

  איסוף מהיר מהמטוס ישירות ליעד.

  שירות VIP מתן מענה ללקוחות מהמטוס ישירות ליעד.

  מונית לנתבג

  מונית לנתבג

  נתב"ג הוא אחד המקומות הפופולריים ביותר בארץ. כל ישראלי שני מגיע אליו לפחות פעם בשנה, בדרך למגוון יעדים בכל רחבי העולם. באופן טבעי לקראת היציאה מהארץ מתקבלות החלטות רבות: לאן לטוס, עם איזו חברה, לכמה ימים, איפה לשהות, באילו מקומות לבקר ועוד ועוד. עוד בחירה חשובה היא של דרך ההגעה לנמל התעופה. מוניות לנתבג הן אופציה נוחה במיוחד שמבטיחה יציאה לדרך ברגל ימין ובלי טרחה, וכשנוסעים עם מוניות טקסי ארצי ירושלים מובטחים גם שקט נפשי אמיתי ומקסימום נחת מבחירה זו.

  איך בוחרים מונית לנתבג?

  נמל התעופה דוד בן גוריון נמצא במרכז הארץ, במרחק של כ-50 ק"מ מירושלים ושל כ-20-25 ק"מ מתל אביב. גם מישובים מרוחקים יותר כמו נתניה המרחק לא גדול – כ-60 ק"מ. גם אם מדובר בנסיעה קצרה יחסית, רק מוניות לנתבג מספקות נוחות מרבית, ובנוסף כדאי להקדיש תשומת לב לבחירת התחנה.

  הסיבה לכך פשוטה: מונית לשדה התעופה משפיעה במידה לא מבוטלת גם על השלב הבא, היציאה לחו"ל עצמה. קודם כל חובה להגיע בזמן, ובפרט בתקופות עמוסות – מן הסתם אף אחד לא רוצה לפספס טיסה כי הגיע לנתבג באיחור, ולכן רצוי לוודא שמדובר בתחנת מוניות אמינה מאוד. שנית, כשהנסיעה לשדה עוברת בצורה חלקה ונעימה, נשמרות האנרגיות החיוביות שאיתן יצאתם מהבית, וכך אפשר לעלות על מטוס עם התחושות הנכונות.

  להגיע בדיוק בזמן, באפס מאמץ

  שיקול נוסף בבחירת מוניות לנתבג הוא רמת הזמינות של התחנה. כאמור כל איחור בהגעה לשדה התעופה, גם אם קטן, עלול להוביל לשרשרת אירועים שבסופה תפסידו את הטיסה ותיגרם לכם עוגמת נפש של ממש (וכמובן נזקים נוספים). בהתאם חשוב להזמין מונית לשדה התעופה אך ורק מתחנת מוניות ותיקה שמתנהלת תוך הקפדה על זמינות מרבית – כדי שתוכלו לצאת מהבית בזמן האופטימלי. דגש נוסף הוא האמינות של התחנה, וגם היכולת שלה לספק מענה מידי לכל תקלה שעלולה להתרחש – לשם כך יש צורך במגוון מוניות וגם בצוות נהגים שאחד מהם תמיד זמין לטובת הבאתכם לנתבג.

  עוד כדאי לזכור בהקשר זה שנסיעה ברכב פרטי לנמל התעופה בן גוריון עלולה להיות מתישה, וכמובן שאם חלילה תתגלה תקלה ברכב, אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב ביש. כשלוקחים בחשבון גם את העלות הגבוהה של חנייה בחניונים של נתבג, הכף נוטה בבירור לטובת הגעה עם מונית.

  מונית לנתבג? נהגים מנוסים ונסיעה בטוחה

  בחירת מוניות לנתבג מחייבת התייחסות גם למונית עצמה וגם לנהג. המוניות צריכות להיות חדישות, מאובזרות היטב ועוד דגש מרכזי הוא התחזוקה של כל מונית, כך שאפשר יהיה לנסוע בה בלי שום חשש. הנהגים צריכים להיות מנוסים, מיומנים, להתנהל בזהירות ובאחריות כדי שהנוסעים לא יחששו, ועוד איכות הכרחית היא אדיבות שמהווה חלק בלתי נפרד מכל שירות.

  כשההסעה היא למספר רב יחסית של אנשים, נדרש כמובן פתרון ספציפי – בדמות מונית גדולה לנתבג, מיניבוס או אוטובוס.

  מוניות לנתבג גם לקבוצות גדולות

  מוניות טקסי ארצי ירושלים מציעה הסעות לנתבג גם ליחידים וגם לקבוצות, כולל קבוצות גדולות. מונית גדולה לנתבג, ובמידת הצורך גם מיניבוס או אוטובוס, הם הפתרונות המשתלמים ביותר למשפחה מורחבת שרוצה להגיע לשדה התעופה ביחד, וגם עבור קבוצת חברים שהתארגנה לחופשה משותפת בחו"ל זוהי הדרך המומלצת להתחיל את הבילוי. כל המוניות מאובזרות במיטב האמצעים המתקדמים וזוכות לתחזוקה קפדנית במיוחד. הנהגים נבחרו גם הם בקפידה, כך שלכם מובטחת חוויה מהנה בנסיעה לנמל התעופה עוד לפני כל החוויות המהנות מעבר לים.

  שתפו את הפוסט הזה עם חברים

  להזמנת מונית לנסיעה

  תשאירו פרטים ונגיע במהרה!

   המליצו עלינו

   שמעון לוי

   הייתי צריך לנסוע בדחיפות אל שדה התעופה, לתפוס טיסה. הזמנתי מונית לנתב"ג והייתי בטוח שאצטרך לחכות זמן רב אך היא הגיעה ממש בתוך כמה דקות, ולקחה אותי ואת המטען במהירות ובבטחה לשדה. בזכות הזמינות הספקתי לטיסה. המלצתי למשפחתי וחברי!

   אנה ויצמן

   בעלי הזמין מהחברה מונית לנסיעה מירושלים לראשון לציון. הנהג הגיע בדיוק בשעה שנקבעה, המונית הייתה נקיה ומאובזרת. שירות מצוין

   אבישי דדון

   הזמנתי לאשתי ולילדים מונית שתחכה להם בשדה התעופה כשחזרו ארצה בלילה, ושמחתי לשמוע מהם שהמונית חיכתה להם בסבלנות, הנהג היה אדיב והנסיעה עברה בנעימים ברכב נקי. אני בהחלט אזמין מהם מונית שוב.

   הקמת אתר אינטרנט הקמת אתר אינטרנט

   שיחה עם נציג

   ×

   שיחת ווטסאפ

   Open chat
   רוצים להזמין נסיעה במהירות?
   דילוג לתוכן